XXII Niedziela Zwykła, 01.09.2024r.

1. Dzisiejszy dzień, to rocznica wybuchu II wojny światowej. Polecajmy Bogu wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Na mszę św. z tej okazji zapraszamy dzieci, młodzież naszej szkoły ich rodziców oraz nauczycieli na godz. 8.00. W Muszynce msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 9.00.
  3. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy w czasie mszy świętych porannych i wieczornych.
  6. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Jeśli będzie ładna pogoda udamy się z procesją różańcową na Dróżki Maryjne.
  7. Do chorych z racji I piątku Ks. Patryk uda się we wtorek od godz. 8.00.
  8. Za dwa tygodnie w dniach od 13-15.09.2024 r. przeżywać będziemy w naszej wspólnocie odpust sanktuaryjny ku Czci Imienia Maryi. Chcemy przez tę Uroczystość Odpustową dziękować Matce Bożej Tylickiej za jej nieustanną opiekę nad nami. Szczegółowy program odpustu podamy w przyszłą niedzielę.
  9. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  11. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczność śp. Mateusza Gałęziowskiego z Muszynki (pogrzeb jutro o godz. 15.00 w Muszynce) i śp. Marka Sidorczukapochodzącego z naszej parafii (pogrzeb we wtorek o godz. 12.30).
  12. W dniach 14-15 września odbędzie się 42 Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Zapisy w biurze Solidarności w Starych Łazienkach Mineralnych lub w Kościele Zdrojowym. Wyjazd w sobotę 14 września o godz. 8.00. Koszt: 70 zł.