XXI Niedziela Zwykła, 25.08.2024r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Jutro uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. We wtorek wspomn. Św. Moniki.
  4. W środę wspomn. Św. Augustyna, bpa i doc. K-ła.
  5. W środę po mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  6. W czwartek wspomn. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  7. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Dzisiaj po raz ostatni msza święta popołudniowa w zabytkowym kościele św. Ap. Piotra i Pawła.
  9. W środę po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla uczestników pielgrzymki do Włoch. Prosimy zabrać ze sobą pozostałą kwotę pieniędzy, by opłacić już całość kosztów pielgrzymki.
  10. Członków Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie w czwartek po mszy św. wieczornej.
  11. Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania w tym tygodniu z sakramentu pokuty, by z Bogiem w sercu rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź codziennie w czasie mszy świętych. Prosimy rodziców o dopilnowanie, by dzieci przystąpiły do spowiedzi.
  12. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  14. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczność śp. Marię Szczypta.