XVII Niedziela Zwykła, 28.07.2024r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Codziennie pół godziny przed mszą świętą wieczorną w naszym sanktuarium odmawiany jest różaniec.
  2. Jutro wspomn. Św. Marty, Marii i Łazarza.
  3. W środę wspomn. Św. Ignacego z Loyoli, kapłana.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź od jutra pół godziny przed mszą św. wieczorną. W Muszynce spowiedź w piątek od godz. 15.45.
  7. Do chorych Ks. Patryk uda się w sobotę od godziny 8.00.
  8. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 7.00.
  10. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  12. Dziś podczas Jarmarku Tylickiego odbędzie się Loteria Charytatywna od dzieci dla dzieci prowadzona przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą inicjatywę.
  13. Dziś po każdej mszy św. oraz podczas Jarmarku Tylickiego Strażacy OSP Tylicz będą prowadzili zbiórkę na zewnętrzny defibrylator, który zostanie zamontowany w Rynku i będzie dostępny dla wszystkich o każdej porze. Strażacy zachęcają wszystkich do tej ważnej inicjatywy.
  14. Zakład wodociągów w Krynicy Zdroju zawiadamia, że w dniach 29 i 30 lipca w godzinach od 8.00 do 15.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w miejscowości Muszynka, spowodowane modernizacją sieci wodociągowej.