XIV Niedziela Zwykła, 07.07.2024r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszym Sanktuarium i na ziemi Tylickiej wszystkich Gości, Pielgrzymów, Turystów i Wczasowiczów. Życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz udanego i miłego pobytu. Pragniemy poinformować, że msze św. w naszym Sanktuarium odprawiane są codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Codziennie pół godziny przed mszą świętą wieczorną w naszym sanktuarium odmawiany jest różaniec.
  2. Jutro wspomn. Św. Jana z Dukli, kapłana.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Tylickiej.
  4. W czwartek święto Św. Benedykta, opata – Patrona Europy.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. W sobotę wspomn. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.
  7. W przyszłą niedzielę koło kościoła odbędzie się akcja poboru wymazu dla potencjalnego dawcy szpiku kostnego. Ten szpik potrzebny jest naszej parafiance, 38 letniej Ewelinie, pochodzącej z Muszynki. Procedura jest bezbolesna – wymaz jest pobierany z ust. Mogą w nim wziąć udział osoby od 18-55 roku życia. Punkt poboru tego wymazu będzie na deptaku w Krynicy, parking przy Jaworzynie, Arena Słotwiny, park Nitribita, Muszyna Zapopradzie i u nas w Tyliczu po każdej mszy świętej w przyszłą niedzielę. W miejscu poboru obecni będą wolontariusze, którzy udzielać będą więcej informacji. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy Ewelinie, tym bardziej, że nic nas to nie kosztuje i nie boli.
  8. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, jest również nowy numer Promyczka Dobra.

Anna Królikowska, zam. Tylicz i Grzegorz Duda, zam. Ochotnica Dolna (zap.III)

Kamil Szczepaniec, zam. Tylicz i Paulina Marszalik, zam. Tarnów (zap.I)