XI Niedziela Zwykła, 16.06.2024r.

1. Dzisiaj kazania na wszystkich mszach świętych głosi Ks. Roman – nasz Rodak pracujący na misjach w Afryce. Bardzo serdecznie dziękujemy Ks. Romanowi za skierowane do nas słowo i podzielenie się z nami tym, co robi i czym żyje na co dzień. Składka z dzisiejszej niedzieli w całości przeznaczona jest dla Ks. Romana na cele misyjne.
  2. W poniedziałek wspomn. Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  5. W piątek wspomn. Św. Alojzego Gonzagi.
  6. Dzisiaj w Starym Sączu odbywa się Diecezjalne Święto Rodziny zachęcamy do udziału w tym święcie. Jeśli mamy wolne popołudnie zechciejmy skorzystać z tej okazji i wziąć udział w tym spotkaniu.
  7. Spotkanie uczniów klasy VIII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców odbędzie się we wtorek o godz. 18.00.
  8. W najbliższy piątek (21.06) odbędzie się zakończenie roku szkolnego. W Tyliczu Msza Święta o godzinie 8.00, natomiast w Muszynce o 9.00. Bardzo proszę, aby dzieci i młodzież skorzystała z sakramentu pokuty odpowiednio wcześniej, aby ten rok szkolny zakończyć z Panem Bogiem w sercu.

9. Za niespełna dwa tygodnie przeżywać będziemy odpust parafialny ku czci Św. Ap. Piotra i Pawła oraz wizytację kanoniczną księdza biskupa Leszka Leszkiewicza. Już dziś serdecznie zapraszamy na nabożeństwa i spotkania z tym związane.Szczegółowy program wizytacji podamy w przyszłą niedzielę.
  10. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich pragnie serdecznie podziękować wszystkim członkom oraz przyjaciołom i parafianom którzy oddali swoje wypieki do sprzedania w ubiegłą niedzielę aby wspomóc pracę misyjną Ks. Romana. Dziękujemy zwłaszcza tym wszystkim, którzy zakupili placki oraz złożyli hojne ofiary. Serdeczne Bóg zapłać. Zapraszam również na spotkanie z Ks. Romanem dziś po Mszy Świętej o 11.15.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  12. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na sprzątanie Kościoła i utrzymanie porządku na cmentarzu.

Natalia Majerska, zam. Muszynka i Adam Sekuła, zam. Roztoka Wlk. (zap.III)